Hizmetlerimiz

01 WEB TASARIMI

Web Tasarımı

Sizi dinliyor, anlıyor ve rakiplerinizin bir adım daha ötesine taşımak için yeni nesil teknolojilerle, size özel orijinal tasarımı kurumsal kimliğinize uyarlayarak sizi yansıtan web sitesini tasarlıyoruz.

02 DİJİTAL REKLAMCILIK & SEO HİZMETLERİ

Markanız için özel olarak tasarladığımız tüm Sosyal Medya ve Google reklamlarını sizler için hazırlıyor ve yönetiyoruz. Hedef kitlenize kolayca ve etkili bir şekilde ulaşmanız için Google, Facebook ve diğer sosyal medya kampanyalarınızı hazırlıyor ve günlük  raporlamalarla sizlere sunuyoruz.

SEO HİZMETLERİ

Arama motoru optimizasyonu (Search Engine Optimization) hizmetimizle, arama motorlarında üst sıralara çıkar ve web sitenizin ziyaretçi sayısı artar. Yaptığımız analizlerle web sitenizin popularitesini her geçen gün daha çok arttırırız.

03 SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

facebook twitter instagram gibi sosyal  alanlarda marka bilirliğini arttırmak satışlarınızı yükseltmek işletmenize yeni takipçiler kazandırmak için güncel tasarımlar ve hikayeler oluşturuyoruz. Sosyal medya reklamlarını kullanarak bu işlevlerin  daha etkili hale gelmesini sağlıyoruz. Tamda bu noktada farkımızı ortaya koyarak, sizin adınıza hesaplarınızı yönetiyoruz.

04 TANITIM FİLMİ

Yemek, ürün, moda gibi bir çok alanda uzmanlığı bulunan ekibimiz taleplerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun fotoğraf ve drone çekimlerini gerçekleştiriyoruz. Projelerinize uygun ürün tanıtımı, tanıtım filmi, reklam filmi gibi projelerinizin çekimlerini gerçekleştiyoruz. İstekleriniz dahilinde kurgu-montaj veya color correction çalışmalarını gerçekleştirerek kullanımınıza sunuyoruz.

05 KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimliğiniz kurumunuzun veya markanızın, hedef kitleniz karşısında görünen yüzü ve kendini doğru ifade etme şeklini sizlere sunuyoruz.Bu doğrultuda marka ismine ve markaya uygun slogan yaratmaya, logodan websitesine, antetli kağıttan kartvizite, tabeladan sunum dosyalarına geniş bir yelpazede hizmeti sizlere sunuyoruz

06 ORGANİZASYON

Yenilikçi yapımız ve dinamik ekibimiz ile özel günlerinizde sizinle olmaktan onur duyacağız.
Seminer ve Workshoplar, Açılış, Şirket Yemekleri, Kurumsal Davetler, Kokteyl Organizasyonları ve benzeri etkinlikleri hedef ve stratejileriniz doğrultusunda planlayarak uygulamaya geçiriyoruz. Tüm organizasyonları kendi eğitimli ekibimiz ve modern ekipmanlarımız ile sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda yönlendiriyoruz.